vityska: (Default)
[personal profile] vityska

Жила собі маленька, дуже красива і дуже могутня фея, яка раділа життю,літала під хмарами, дружила з жителями своєї чарівної країни і захищала її від зажерливих людей. А потім її спіткало велике кохання. І страшна зрада. Їй підступно обрізали крила і вона - ні, на мітлу не пересіла, але стала злою. І мстивою. А яка б жінка після такого злою не стала?
Казка про "Сплячу красуню", де центральним персонажем стає не юна Аврора, а зла чаклунка, яка прирекла її на прокляття. Знайомий сюжет, але в новому фільмі він пішов не по плану. Не так, як хотіла Малефісент. Не робитиму спойлерів, але скажу, що події розгорталися хоч і несподівано, зате не так заїжджено, як у казці. І це велики плюс фільму.
Кожне хороше кіно розповідає цікаву історію. Історія Малефісент захопила і зворушила. Прекрасна Енджі викликає захват. І вона, і її героїня. І, дивлячись кіно, я їх між собою чомусь не розділяла.
Хочете трохи небанальної казки і натхнення? Обов'язково подивіться цю, про жінку, у серці якої було всього потроху - і страшного зла, і справжньої, сильної любові.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

vityska: (Default)
vityska

November 2014

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Page generated 20/9/17 11:04

Expand Cut Tags

No cut tags